Breastlight

Kas yra breastlight?

Breastlight – tai nauja moters sveikatos ir sveikatingumo priemonė. Ji sukurta savarankiškai kasdienei krūtų stebėsenai, suteikianti jums naują požiūrį į savo krūtis.

Breastlight ryškia šviesa peršviečia jūsų krūtų audinius. Visiškai nekenksminga šviesa išryškina kraujagysles, kurios matomos kaip tamsios linijos (žr. nuotrauką).

Jei pastebėjote tamsių dėmių ar patamsėjusių zonų, rekomenduojame kreiptis į savo gydytoją.

Breastlight gali naudoti įvairaus amžiaus moterys, ypač menopazuzės laikotarpiu ir po menopauzės, kuomet keičiasi krūties audinių tankis. Reguliariai naudodamos Breastlight namuose, jūs mokėsite atpažinti normalią krūties kraujagyslių struktūrą ir stebėsite, kaip atrodo Breastlight prietaisu apšviestos krūtys. Jūs pastebėsite bet kokius pakitimus ir jausitės užtikrintai, kad rūpinatės savo kūnu taip, kaip norite. Galite naudoti Breastlight tiek, kiek norite, be jokio šalutinio poveikio.

Kaip naudoti breastlight

Buvo atlikti išsamūs Breastlight prietaiso tyrimai Well Woman Klinikoje bei namuose. Prietaisą lengva naudoti, prieš naudojimą būtina įkrauti bateriją. Kad galėtumėte geriau apžiūrėti krūtis, pasirinkite kuo tamsesnį kambarį siekiant užtikrinti maksimalų raudonos šviesos spindulių apšvietimą.

Galite naudoti vandens pagrindu pagamintą lubrikantą, kuris padeda prietaisui Breastlight klengviau slysti jūsų oda.

Po naudojimo tiesiog švariai nuvalykite lubrikantą. Breastlight komplekte yra baterijų įkroviklis, jungiamas į maitinimo tinklą.

Sužinokite viską apie savo krūtis

Naudokite Breastlight kaip prietaisą, skirtą kasdienei jūsų krūtų apžiūrai namuose.

Breastlight nėra diagnostikos priemonė – 50 metų ir vyresnio amžiaus moterims primygtinai rekomenduojame reguliariai atlikti mamogramos tyrimą.

Pastebėję bet kokius pokyčius krūtyse, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, kad įsitikintumėte, jog šie pokyčiai nėra pavojingi.

Kilus klausimams, skambinkite mums telefonu 852796055, apsilankykite mūsų svetainėje www.breastlight.co.uk www.anmeda.lt arba rašykite mums adresu e-mail: [email protected]

Breastlight informacija