SLAPUKŲ POLITIKA

Apie

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad rinktų statistinę informaciją ir prisimintų, ką atlikote naršydami joje ir kauptų šią informaciją mūsų veiklos tobulinimo ir pritaikytos reklamos tikslais. Jūs galite sutikti su visų arba tik tam tikros paskirties slapukų naudojimu. Daugiau informacijos Slapukų politikoje.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Kaip naudojami slapukai?

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.
Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Kokie slapukai naudojami?

Būtini – kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.
Nuostatos – dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Statistikos – naudodami statistikos slapukus, kurie renka anoniminę informacija ir teikia jos ataskaitas, svetainės savininkai gali sužinoti, kaip lankytojai sąveikauja su svetaine.

Rinkodaros – slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.

Neklasifikuoti – tai tokie slapukai, kurių klasifikavimą vykdome kartu su atskirų slapukų teikėjais.

Kaip galima valdyti slapukų nustatymus?

Mūsų svetainėje Slapukų deklaracijoje galite bet kada keisti arba atsiimti savo sutikimą.
Jūsų sutikimas taikomas šiems puslapiams: www.anmeda.lt.

Skirtingos naršyklės savaip naudoja slapukus, kaip juos valdyti daugiau informacijos apie tai galite rasti: wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.