KELTUVAI RIBOTO MOBILUMO PACIENTAMS

Miranti

miranti

Ergonomiškas vežimėlis su varikliu pacientui įkelti į vonią. Variklis yra viena iš keliamojo vežimėlio ypatybių, leidžiančių saugiai ir patogiai gabenti negalinčius savarankiškai judėti pacientus. Su „Miranti“ slaugytojas gali atlikti visą maudymo procedūrą naudodamas minimalią fizinę jėgą.

Bolero

bolero

Patikimas vežimėlis pacientui įkelti į vonią atliekant kasdienę paciento priežiūrą. Naudodamas šį vežimėlį, slaugytojas negalinčius savarankiškai judėti pacientus gali vienas pats saugiai perkelti iš lovos į vonią ir atgal: jam nereikia kelti rankomis ar naudoti specialių priemonių. Pacientas būna ant vežimėlio visos procedūros metu.

Prie Easytrack pritvirtintas Maxi Sky1000 pusiau fiksuotas

Prie easytrack pritvirtintas maxi sky 1000 pusiau fiksuotas

Ši prie lubų tvirtinama keltuvo sistema yra specialiai suprojektuota taip, kad būtų galima kilnoti didelio svorio pacientus. Ši sistema gali būti įtaisyta ant įvairių atraminių bėgių sistemų.

Maxi Sky440 privirtintas prie EasytrackFS

Maxi Sky440 privirtintas prie -EasytrackFS

Lengvai naudojamas keltuvas turi rėmą, kuris pasižymi pagrindinėmis fiksuotos sistemos charakteristikomis ir maksimaliu lankstumu.

Marisa

marisa

Unikalių savybių keltuvą „Marisa“ sudaro palenkiamas gulto-atramos stovas ir galvos bei kūno atramos diržai, leidžiantys pacientą pusiau pasodinti į patogią padėtį.

Sara 3000

sara-3000

Naujausia „SARA“ (Standing Aid Raising Aid) technologija yra moderni ir palyginus nebrangi. Puikus jos funkcionalumas ir prieinama kaina suteikia galimybę slaugos įstaigoms patenkinti aukštesnius standartus ir užtikrinti didesnę saugą.

Tenor

tenor

Mobilus keltuvas didelio svorio pacientams kelti. Šiais laikais ligoninės ir slaugos įstaigos susiduria su tam tikromis problemomis, kai reikia pakelti apkūnius pacientus. „Tenor“ sistema, sudaryta iš mobilaus keltuvo didelio svorio pacientams kelti ir optimizuotos atramos diržų sistemos, galima atlikti įvairias procedūras – perkelti, pakelti, atgabenti iš greitosios

pagalbos skyriaus didelio svorio pacientus.

Maxi Sky 600

maxi-sky-600

„Maxi Sky600“ – šiuo metu rinkoje technologiškai pats moderniausias keltuvas, tvirtinamas prie lubų. Tai lengvai valdoma sistema, kuria vienas slaugytojas valdymo įtaiso pagalba gali atlikti visas kėlimo procedūras be jokio vargo ir kėlimo rankiniu būdu.

Opera

opera

Kėlimo įrangą „Opera“ sudaro keturių atramų kėlimo sistema ir neštuvų sistema. Naujosios kartos keltuvai užtikrina daug aukštesnį mechanizuotos priežiūros lygį ir eksploatavimo lakstumą nei kada nors anksčiau.