Paliatyvinės slaugos ir kitų palatinių skyrių, dezinfekcijos patalpų įranga ir sprendimai

APIE „ARJO“ HIGIENOS ĮRANGA

Slaugos įstaigose vis dar paplitę netinkami darbo būdai, kaip antai pacientų kilnojimas rankiniu būdu ar nepakankama kasdienės slaugos darbų higiena. Dėl to darbuotojai dažnokai patiria darbo traumų, nukenčia slaugomi ligoniai, plinta infekcijos, ligoniams atsiranda pragulų. Visa tai galiausiai didina slaugos įstaigų tiesiogines ir netiesiogines išlaidas. Ieškodama veiksmingo šių problemų sprendimo bendrovė „ARJO“ sukūrė produktų, žymiai pagerinančių slaugos darbuotojų darbo sąlygas ir slaugomų senyvo amžiaus ir neįgalių pacientų gyvenimo kokybę.

Pasauliniu mastu veikianti „ARJO“ bendrovė yra viena iš „Getinge“ grupės kompanijų, turinti gamyklų Švedijoje,Vokietijoje, Belgijoje, Kanadoje ir Jungtinėje Karalystėje.Tarptautinis antrinių įmonių ir atstovybių tinklas apimaEuropą, Rytų Europą, Šiaurės ir Pietų Ameriką, Honkongą,Australiją, Japoniją, Artimųjų Rytų ir Tolimųjų Rytų regionus.

„ARJO“ produktai – tai įvairi vonios, dušo ir higienos įranga bei pagalbinė įranga, skirta ligoniams pakelti ir gabenti, taip pat antelių plovimo mašinos,dezinfekavimo įtaisai, specialūs čiužiniai pragulų gydymui ir profilaktikai.Slaugos įstaigų pacientams ir darbuotojams „ARJO“ siūlo optimalius problemų sprendimus.

INFEKCIJŲ PREVENCIJA

„ARJO“ sutelkė dėmesį į kasdienių slaugos darbų higienos problemų sprendimą. Svarbiausia priemonė, neleidžianti infekcinių ligų sukėlėjams plisti tarp žmonių, yra rankų plovimas. Siekiant užkirsti kelią infekcijoms, būtina naudoti atitinkamą įrangą, skirtą valyti ir dezinfekuoti įvairiems slaugos metu naudojamus daiktams. Specialiai šiam tikslui „ARJO“ sukūrė ypač efektyvias antelių plovimo ir dezinfekavimo mašinas ir slaugos reikmenų plovimo ir dezinfekavimo mašinas.

NUDEGIMŲ GYDYMAS

Į nudegimo ir kitokio pobūdžio žaizdas gali lengvai patekti infekcijų sukėlėjų. Dėl to nepaprastai svarbu užtikrinti žaizdų švarą, kad jos greičiau gytų. Ligonių su sunkaus nudegimo žaizdomis gydymas yra sudėtingas ir kruopštumo reikalaujantis procesas. Siekdama padaryti priešoperacinę ir pooperacinę fazes kaip įmanoma veiksmingesnes ir patogesnes bendrovė „ARJO“ sukūrė keletą specialių produktų nudegusių pacientų gydymui palengvinti atliekant žaizdų priežiūrą vandenyje. Žaizdų valymas vandenyje yra efektyvesnis ir patogesnis, nesmažiau skausmingas.

HIGIENOS ĮRANGA: VONIA IR DUŠAS PACIENTAMS SLAUGOS ĮSTAIGOSE

Senyvas amžius ir neįgalumas gerokai pablogina gyvenimo kokybę: žmonės nebegali savarankiškai atlikti įprastų reikalų. Visais atvejais – vonioje, duše, tualete – pacientai nori būti kiek įmanoma labiau savarankiški. Mūsų produktai sukurti atsižvelgiant į skirtingas judėjimo galimybes ir suteikti pacientams maksimalią galimybę dalyvauti procese.

PACIENTŲ PAKĖLIMAS

Sveikatos priežiūros įstaigose darbuotojams rankiniu būdu keliant pacientus ir taikant netinkamas darbo procedūras neišvengiama sužeidimų ir profesinių traumų. Dėl darbo metu patirtų sužeidimų nukenčia slaugos personalas, o slaugos ligoninės patiria finansinių nuostolių. Geriausia personalo apsauga yra tinkamos pacientų kėlimo įrangos naudojimas ir ergonomiškų darbo procedūrų taikymas.

PACIENTŲ KĖLIMAS PRIE LUBŲ PRITVIRTINTAIS KELTUVAIS

Slaugos įstaigose rankiniu būdu keliant ligonius ir pacientus dažnokai patiriama traumų ir susižeidžiama. Siekiant apsaugoti personalą, būtina pacientų kėlimui naudoti tinkamą mechaninę įrangą ir darbo metodus. Jūsų klientams svarbu, kad jie būtų pakeliami saugiai ir patogiai, išsaugant jų orumą ir privatumą. Praktikoje patvirtinta, kad lubų keltuvai tenkina visus minėtus kriterijus.

ŽAIZDŲ PRIEŽIŪRA

Spaudimo opos – įprasta slaugos ligoninių problema. Spaudimo opa – tai odos pažeidimas, kuris atsiranda dėl kūno spaudimo, kai nepakankamai dažnai pasirūpinama, kad kraujas tekėtų normaliai.Tai atsitinka, kai, pavyzdžiui, kai ligonis negali arba mažai gali judėti.

REABILITACIJA

Kiekvieną dieną žmogus atlieka daugybę veiksmų. Kad jis galėtų normaliai atlikti visus judesius, jo kūnas turi būti judrus. Norėdami išlaikyti kūno judrumą, turime judėti ir didinti savo aktyvumą. Vanduo gali pacientams padėti pagerinti sveikatą ir judrumą.