Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė ANMEDA įsikūrė dviejų šimtmečių sandūroje, t.y 2000 metų pradžioje.
ANMEDA tikslas buvo susikoncentruoti vienoje verslo srityje, kurioje geriausiai galėjo panaudoti savo žinias ir patirtį.
Dėl šios priežasties iš karto pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Švedijos kompanija GETINGE ir tapo jos atstove Lietuvoje.
GETINGE yra infekcijų kontrolės ir medicinos sistemų ligoninėms, farmacijos pramonei ir laboratorijoms lyderė pasaulinėje rinkoje.
2004 metais GETINGE atšventė savo veiklos šimtmetį. Lietuvoje šio jubiliejaus paminėjimas vyko Švedijos ambasadoje.
Šimto metų patirtis tobulinant, gaminant ir įdiegiant sterilizacinėms skirtą įrangą, suteikia GETINGE patikimo partnerio vardą.
Įranga yra patikima, daugiafunkcinė, ergonomiška, ekonomiška eksploatuojant, aukščiausios kokybės, atitinka visus Europos Sąjungos standartus bei tenkina pačius reikliausius vartotojus.
ANMEDA technologai konsultuoja patalpų parengimo bei technologinių įrengimų išdėstymo klausimais. Marketingo specialistai paskaičiuoja ir parenka optimaliausią įrangą. Techninis personalas instaliuoja, atlieka garantinį ir po garantinį techninį aptarnavimą.
Mes neparduodame įrangos – mes tiekiame sistemą – kompleksą paslaugų, kurios padeda mūsų klientams surasti pačius geriausius sprendimus.