VONIOS RIBOTO MOBILUMO PACIENTAMS IR SLAUGAI

Calypso

calypsoNaudodama „Calypso“ higieninį keliamąjį krėslą, slaugė galinčius sėdėti pacientus viena pati gali saugiai perkelti iš lovos į „ARJO“ higienos įrangą. Specialia rankena su akumuliatoriumi galima keisti „Calypso“ aukštį.

Carendo

carendoNaujoviško ergonomiško dizaino krėslas „Carendo“ yra universalios paskirties ir gali būti naudojamas plaunant pacientui galvą, darant pedikiūrą, atliekant jo tualeto procedūras, aprengiant ir nurengiant pacientą bei keičiant įklotus.

Century

centuryPraktikoje išbandytos sistemos principu pagrįsta kompaktiška vonia „Century“ yra geriausia sėdimoji vonia: šios spynos formos vonia padaryta taip, kad būtų patogi, saugi, higieniška, ergonomiška ir efektyviai eksploatuojama.

Sovereign

sovereignŠią vonios sistemą sudaro stačiakampė vonia ir atlenkiamas krėslas,kuriame sėdintis pacientas yra maudomas. Galima pasirinkti keičiamo ar fiksuoto aukščio vonią. Krėslą galima nuo vonios atjungti ir įtaisyti ant važiuoklės..

Alenti

AlentiŠis reguliuojamo aukščio higieninis krėslas su akumuliatoriumi yra skirtas pacientams saugiai ir patogiai sėdėti visos maudymo procedūros metu. Vienas slaugytojas gali atlikti visą procedūrą.

Rapsody & Primo

rapsody-primoPrausimo sistema derinama pagal įvairius poreikius. Sistemą „2000“ sudaro dviejų formų vonios: „Rhapsody“ – spynos ir „Primo“ – tradicinės stačiakampės formos. Galima pasirinkti vieną iš trijų galimų ilgių vonią. Priklausomai nuo pasirinkto varianto yra siūlomi trys skirtingi korpusai.

Parker bath

parker-bath

Unikali pakeliama maudymo sistema, kai pacientas maudosi padedamas slaugytojo. Tai vienintelė pasaulyje vonia, kur suderinta galimybė lengvai įlipti į ją iš šono ir saugus bei patogus valdymas: galima vonią visą pakelti, nuleisti arba norimu kampu pakelti vieną vonios galą.

Freedom bath

freedom bathSlaugos įstaigose pacientų maudymas padedant slaugytojui ir savarankiškas pacientų maudymasis yra saugesnis ir lengvesnis, jeigu į vonią galima laisvai įlipti iš šono. Unikalios nuleidžiamos durelės suteikia galimybę laisvai įlipti ir išlipti. „Freedom Bath“ – tai patogi ir saugi pusiau sėdimoji vonia.